KONUT

Perde ve ev tekstili ürünleri; yatak örtüsü, kırlent, kanepe vb. özellikle evlerimizin tamamlayıcı dekorasyon ürünleridir.

Latus Decor; gerek tekstil ürünleri gerekse duvar kağıdı, mobilya, halı, aksesuar gibi ögelerle uyumu ve fonksiyonelliği ön planda tutarak mekanlarınıza iç mimar dokunuşu yapmakta ve kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.


Firmamızda diğer firmalardan farklı olarak her ürün, kişiye özel olarak tasarlanır ve detaylandırılır.


OFİS

Latus Decor; çalışma ortamlarınızda konforunuzu sağlayacak biçim ve fonksiyonellikte, mekanlarınızı renk ve doku olarak da bütünleyen çözümler sunmaktadır.

Özellikle ofis ortamlarında tercih edilen stor perde, dikey perde, screen stor, ahşap ve metal jaluzi çeşitlerini, manuel veya motorlu olarak kullanımınıza hazırlamaktadır.

OTEL

Otel tekstil ürünlerinde estetik ve kalite ön planda tutulmaktadır.

Bu bağlamda görsellik müşteriyi etkilemek adına önemlidir.


Ürünün uzun süreli ve defalarca kullanılacağı düşünüldüğünde ise dayanıklılık, geç tutuşurluk (yanmazlık) ve leke tutmazlık gibi teknik özelliklere sahip olmalıdır. Latus Decor, uzun yıllardır çok sayıda otel projesinde yer almış ve otel içi farklı mekanlar için konsepte uygun olarak özel tekstil ürünleri tasarlamış ve uygulamıştır. Mekanlarınıza özel tasarımları tüm bu özellikler çerçevesinde, iç mimar kontrolünde yaparak uygulamasını gerçekleştirmektedir.

FUAR STANDI

Firmamız 2001 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı özellikle Heimtekstil, R&T ve Evteks gibi dünyaca ünlü fuarlarda birçok stand tasarlamış ve uygulamalarını gerçekleştirmiştir.

Kelebek, Yatsan, İstikbal gibi firmaların fuar standlarında da hazırlamış olduğu tamamlayıcı tekstil ürün tasarımları ile dekorasyonlara estetik dokunuşlar yapmıştır.


Uzmanlık alanı ev tekstili olan firmamız, tekstil fuar standlarında beklentiyi en iyi karşılayacak tasarımı ve çözümleri sunar.

ÖZEL MEKANLAR

Latus Decor sadece ev, ofis, otel değil; kafe, restoran, mağaza, okul, hastane havaalanı vb. projeli işlerde yer almaktadır.

Motorlu ve manuel sahne perdeleri, zip perde, kış bahçesi perdesi, plise perde, çatı perdeleri gibi mekanizmalı perdeler konusunda çözümler sunmaktadır.