Musa Demirci

9 Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olduktan sonra aile mesleği olan perde ve ev tekstili sektöründe uzun yıllar yer almıştır.
LORE’S perde ve mekanizma sistemleri isimli firmada 2001-2018 yılları arasında üretim ve pazarlama konularında yöneticilik yapmıştır. Özellikle mekanik perdeler konusunda uzmanlaşmıştır.

Özlem Demirci

Sanat ve tasarım hayatına küçük yaşlarda başlamış ve sanatçı bir aile içinde yetişmiştir. İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümünü bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur.
Mezuniyetinin ilk yıllarından itibaren mekanlarda tekstil ürünleri tasarımı ve uygulaması konusunda kendini geliştirmiştir. Bu çerçevede konut, ofis, otel vb. alanlarda projeler için çalışmış ve profesyonellik kazanmıştır. 2005 - 2008 yılları arasında Koleksiyon Mobilya bünyesinde Perde ve Tekstil grup yönetmenliğini üstlenmiştir. Çeşitli firmalara tekstil konusunda görsel danışmanlık yapmıştır. 2001 - 2017 yılları arasında LORE’S isimli firmaya ait yurtiçi ve yurtdışı fuar stand tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda firma için kumaş ve ürün koleksiyonları hazırlamış ve marka direktörlüğünü üstlenmiştir. 2017 yılından itibaren Almanya – Bremen‘ de hizmet veren ROOMSCRAFT isimli firmanın marka direktörlüğünü sürdürmektedir.
Profesyonel çalışma hayatını sulu boya tekniği ile yapmış olduğu resim çalışmaları ile desteklemektedir. Çalışmalarını 2019 yılına kadar kendi ismi ile yürütmüş olup bu tarihten itibaren Musa Demirci ile birlikte kurmuş oldukları LATUS DECOR olarak kendi ofislerinde devam etmektedirler.

Latus Decor, profesyonel bir anlayış ve ekip ile; ev, ofis, otel vb. gibi mekanlarda özgün perde ve tekstil ürünleri hazırlamakta, şık ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır.